You are here: Home > Bez kategorii > Hotel rodzinny

Hotel rodzinny

Hotel rodzinny to kolejna nowość, ale też miejsce do noclegu. Każdy hotel przyjmuje gości z dziećmi, ale nie każdy jest w stanie zapewnić rozrywkę maluchom. Dlatego powstał hotel rodzinny, który idealnie sprawdzi się dla większych rodzin, które też nie chcą wydawać majątku na swoje wakacje.

Hotel rodzinny szczególną uwagę zwraca na dzieci i ich potrzeby. W zależności od sezonu w hotelu można liczyć na salę zabaw, która jest atrakcyjnie wyposażona, brodzik dla maluchów i basen dla troszkę starszych dzieciaków, animatorów prowadzących gry i zabawy. Ponadto można wypożyczyć deskorolki, rowery, hulajnogi, a do tego oczywiście kaski i ochraniacze na łokcie i kolana.
Hotel ten jest też wyposażony w wykwalifikowaną opiekę medyczna oraz psychologów.
Biorąc pod uwagę, ze dzieci to często wielkie niejadki, hotele te oferują także specjalne menu dla dzieci.

W hotelach rodzinnych coraz częściej pojawiają się również akcesoria niezbędne do pielęgnacji niemowląt, takie jak przewijaki, wanienki, fotele do karmienia.

Do tego co najlepsze w zależności od wybranego hotelu, ale też wieku dziecka za jego pobyt rodzice mogą zapłacić znacznie mniej lub nawet pobyt dziecka może okazać się całkowicie darmowy.

Comments are closed.